ALANYA İCRA DAİRESİ

Antalya/Alanya'da 38 m2 dükkan icradan satılıktır (Hisseli - Çoklu satış)

ALANYA İCRA DAİRESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01113597
Şehir : Antalya / Alanya
Semt-Mahalle : MAHMUTLAR MAH. / MAHMUTLAR
Yayınlandığı Gazeteler

ALANYA POSTASI 10.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İCRA İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya No
:
2019/52542 ESAS
Muhammen Bedeli
:
24,444 TL
Birinci Satış Günü
:
20.03.2020 10:00
İkinci Satış Günü
:
30.04.2020 10:00
Satış Yeri
:
Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 126. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ALANYA
İCRA DAİRESİ
2019/52542 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, Zemin Kat, 1 no.lu, 4/296 arsa paylı, DÜKKAN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1.50, kat adeti:6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın (25-30 yıllık yıpranmalı)projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 1 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın en güneyinde, güney, doğu ve batı cepheli, 38 m2 alanlı olarak düzenlenmiş olup, yerinde 2,3 ve yönetim ofisi ile ara duvarları kaldırılmış ve tek bir dükkân şeklinde otelin mutfağı olarak kullanılmaktadır.Dükkan alüminyum doğramalı, zeminleri seramik kaplı, bakımlı ve tadilat görmüş durumda olup, dükkan komşu parselde bulunan otel ile birlikte etrafının duvar ile çevrilerek birlikte kullanılması nedeni ile dış kullanıma kapalı vaziyettedir.
Kıymeti : 24.444,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:00 - 10:05 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:00 - 10:05 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, Zemin Kat, 4 no.lu, 12/296 arsa paylı, KAFETERYA nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E:1.50, kat adeti:6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı)projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 4 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 38 m2 alanlı olarak düzenlenmiş olup, halihazırda depo olarak kullanılmaktadır. Kafeterya alüminyum doğramalı, zeminleri seramik kaplı, bakımlı ve tadilat görmüş durumda olup, dükkan komşu parselde bulunan otel ile birlikte etrafının duvar ile çevrilerek birlikte kullanılması nedeni ile dış kullanıma kapalı vaziyettedir.
Kıymeti : 18.888,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:10 - 10:15 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:10 - 10:15 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, Zemin Kat, 5 no.lu, 4/296 arsa paylı, DÜKKAN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E:1.50, kat adeti:6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur. FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı)projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 5 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın en kuzey kısmında, kuzey, doğu ve batı cepheli, 38 m2 alanlı olarak düzenlenmiş olup, hali hazırda masaj salonu olarak kullanılmaktadır. Dükkan alüminyum doğramalı, zeminleri seramik kaplı, bakımlı ve tadilat görmüş durumda olup, dükkan komşu parselde bulunan otel ile birlikte etrafının duvar ile çevrilerek birlikte kullanılması nedeni ile dış kullanıma kapalı vaziyettedir.
Kıymeti : 18.888,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:20 - 10:25 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:20 - 10:25 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 1. Kat, 6 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 6 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın en güney kısmında, güney, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 8 m2 açık (2 adet balkon)kullanım alanlı olmak üzere toplam 48,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 24.444,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:30 - 10:35 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:30 - 10:35 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 1. Kat, 8 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur. FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 8 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 36 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon)kullanım alanlı olmak üzere toplam 39,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 22.222,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:40 - 10:45 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:40 - 10:45 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 2. Kat, 12 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur. FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 12 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın en güney kısmında, güney, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 8 m2 açık (2 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 48,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 25.000,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 10:50 - 10:55 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 10:50 - 10:55 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 2. Kat, 13 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E:1.50, kat adeti:6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın (25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 13 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 43,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 22.777,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:00 - 11:05 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:00 - 11:05 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 2. Kat, 14 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 14 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 36 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 39,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 22.777,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:10 - 11:15 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:10 - 11:15 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 3. Kat, 21 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu İR.EM Tur. Otel. Gıda İnş. Telekom Tic. Ldt. Şti. adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 21 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 36 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 39,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 23.333,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:20 - 11:25 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:20 - 11:25 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 3. Kat, 22 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 22 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 43,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 23.333,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:30 - 11:35 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:30 - 11:35 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 3. Kat, 23 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 23 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın kuzey kısmında, kuzey, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 8 m2 açık (2 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 48,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 24.444,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:40 - 11:45 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:40 - 11:45 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 4. Kat, 27 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir.Kıymet takdirine konu B blok, 27 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 36 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 39,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 23.888,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 11:50 - 11:55 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 11:50 - 11:55 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 4. Kat, 28 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 28 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 43,00 m2 alanlıdır. Mesken halihazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 23.888,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 12:00 - 12:05 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 12:00 - 12:05 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 4. Kat, 29 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 29 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın kuzey kısmında, kuzey, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 8 m2 açık(2 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 48,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 25.000,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 12:10 - 12:15 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 12:10 - 12:15 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 5. Kat, 33 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür.İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur.FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 33 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 36 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 39,00 m2 alanlıdır. Mesken halihazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 24.444,00 TL
KDV Oranı :%18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 14:00 - 14:05 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 14:00 - 14:05 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 5. Kat, 34 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur. FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 34 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın orta kısmında, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 3 m2 açık (1 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 43,00 m2 alanlıdır. Mesken hali hazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 24.444,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 14:10 - 14:15 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 14:10 - 14:15 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parsel, 3247,00 m2 yüz ölçümüne sahip, Arsa nitelikli ana taşınmaz üzerinde bulunan B Blok, 5. Kat, 35 no.lu, 4/296 arsa paylı, MESKEN nitelikli bağımsız bölümün dosyasındaki tapu kaydında borçlu adına 1/9 hisse ile kayıtlıdır. Tapu kaydı üzerinde şerh ve ipoteklerin bulunduğu görülmüştür. İMAR DURUMU: Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğünde yer alan imar paftası üzerinde konu mülkün bulunduğu parselin konumu teyit edilmiştir. Konu mülkün bulunduğu parselin 1/1000 ölçekli uygulama imar planında "Ticaret-Turizm-Konut" alanında, E: 1,50, kat adeti: 6, ayrık nizam koşullarına sahip olduğu öğrenilmiştir. Parsel üzerinde yapılaşmalar tamamlanmış olup, kat irtifakı kurulmuştur. FİİLİ DURUMU: Yerinde yapılan incelemelerde; Ana taşınmaz üzerinde 3 bloktan oluşan yapıların olduğu, söz konusu B blok yapının A ve C blok ile arasına duvar örülmüş olduğu, bu bloğa girişin 3096 parselden sağlandığı ve bu parsel üzerinde bulunan otel ile birlikte turistik tesis olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Parselin güneyi yol ile diğer cepheler komşu parseller ile çevrili olup, hava kirliliğinden uzak konumdadır. Kıymet Takdirine Konu Antalya ili, Alanya İlçesi, Mahmutlar Mahallesi, 3095 parselin bulunduğu bölgede genellikle otel ve konut tipi yeni yapılaşmaların olduğu gözlenmiştir. Taşınmaz konumu itibari ile elektrik, su, yol ve belediye hizmetleri gibi her türlü hizmetlerden yararlanan merkezi konumlu, deniz manzaralı bir bölgededir. Taşınmaz Mahmutlar Mahallesi, D-400 Karayoluna ve denize sıfır konumda, Alanya çarşı merkezine yaklaşık 12,00 km, Gazipaşa Havalimanına 26 km mesafededir. Söz konusu bağımsız bölümün bulunduğu binanın(25-30 yıllık yıpranmalı) projesine göre zemin katı dükkanlar, kafeterya ve yönetim ofisi, normal katları ise 6 şar adet 2 oda ve banyo-wc den oluşan otel odaları olarak düzenlenmiş olduğu fakat yerinde yapmış olduğumuz incelemelerde zemin katta bulunan 3 adet dükkanın ve yönetim ofisinin (1,2 ve 3 no.lu) birleştirilerek yemekhaneye dönüştürülmüş olduğu, kafeterya bölümün(4 no.lu) depo, 5 no.lu dükkanın ise masaj salonu olarak kullanılmakta olduğu gözlemlenmiştir. Kıymet takdirine konu B blok, 35 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın kuzey kısmında, kuzey, doğu ve batı cepheli, 40 m2 kapalı (2 oda ve banyo-wc), 8 m2 açık (2 adet balkon) kullanım alanlı olmak üzere toplam 48,00 m2 alanlıdır. Mesken halihazırda otel odası olarak faaliyet göstermekte olup, içerisinde eşyalar mevcuttur. Ahşap iç ve giriş kapılı, zeminleri seramik kaplı, pvc doğramalıdır.
Kıymeti : 25.555,00 TL
KDV Oranı : %18 (İhalenin kesinleşmesine müteakip KDV'de indirim veya artırım olması halinde ihalenin kesinleşme tarihi itibariyle geçerli olan KDV oranı uygulanacaktır.)
Kaydındaki Şerhler :
1. Satış Günü : 20/03/2020 günü 14:20 - 14:25 arası
2. Satış Günü : 30/04/2020 günü 14:20 - 14:25 arası
Satış Yeri : Mezat Salonu - Alanya Adalet Sarayı Kat: B2 ALANYA / ANTALYA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ile teslim masrafları alıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2019/52542 Esas sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.03/01/2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR