İTO

Gıda devleri Sıal Middle East 2019 Fuarında buluşuyor

İlan Görselleri
Gıda devleri Sıal Middle East 2019 Fuarında buluşuyor
Gıda devleri Sıal Middle East 2019 Fuarında buluşuyor
1 / 1
İlan Metni

SIAL Middle East 2019 Fuarı, 9-11 Aralık 2019 tarihleri arasında yine Abu Dabi National Exhibition Center’da düzenlenecek. Türkiye milli standında av ve kümes hayvanlarından ay çiçeği tohumuna, baldan gazsız içeceklere, kuru gıda ürünlerinden, turşu, zeytin ve zeytinyağı ürünlerine kadar geniş yelpazede ürünler yer alacaktır.

Dünya gıda fuarları literatürün de SIAL önemli bir yer teşkil etmektedir.

SIAL, 1960’lı yıllardan itibaren Fransa’nın başkenti Paris’te iki yılda bir düzenlenmekte olup, zaman içerisinde kazandığı başarı ve deneyimlerini dünyanın çeşitli bölgelerine ihraç ederek ekonomi merkezlerinin başkentlerinde yeni SIAL Fuarlarını gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bu çerçevede, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi Emirliği’nde 2010 yılından itibaren düzenlenen SIAL Middle East Gıda Fuarı Türkiye milli iştiraki her yıl İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilmektedir.

Geçmiş dönemlerde en iyi katılım ödülünü alan Türkiye milli katılımı uzun yıllardır SIAL Middle East Fuarı’nın en etkili ve en büyük katılımı olarak yer almıştır.

SIAL Middle East 2019 Fuarı’nda Türkiye milli pavilyonu, Abu Dabi National Exhibition Center’ın ana girişinde yer alarak tüm Körfez ve Ortadoğu ülkeleri VIP alım heyetlerini ağırlayacaktır.

SIAL Middle East 2019 Fuarı’nda Körfez ve Ortadoğu profesyonellerinin buluşma noktası olacağı Türkiye milli standında, İstanbul Ticaret Odası Türkiye’nin misafirperverliğini zengin gıda ürünleri ile bir kez daha uluslararası platformda yaşatmaktan mutluluk duymaktadır.

Künye ve Kayıt Bilgileri
Fuar Başlama Tarihi: 09.12.2019
Fuar Bitiş Tarihi: 11.12.2019
Ülke / Şehir: Birleşik Arap Emirlikleri / Abu Dabi
Detaylı Bilgi: İTO Fuar Sayfasına Gitmek için Tıklayınız