BRC BASIM MATBAACILIK LTD.ŞTİ

Konkordato Komiserleri Kurulundan Alacaklılar Toplantısına davet ilanı

BRC BASIM MATBAACILIK LTD.ŞTİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01117216
Şehir : Ankara / Çankaya

Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında 17.01.2020 tarihinde yayınlanmıştır.
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/780 Esas Sayılı Dosyası
Tebligat Muhatabı
:
Alacaklılar ve 3. Şahıslar
Toplantı Tarihi
:
26.02.2020 14:00

2004 Sayılı İcra ve İflas Kanununun 288 (Değişik madde: 28.02.2018 - 7101 S.K./16. md.). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

BRC BASIM MATBAACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULUNDAN
ALACAKLILAR TOPLANTISINA DAVET

T.C. Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesinin 2018/780 Esas sayılı dosyası kapsamında konkordato talebinde bulunan BRC Basım Matbaacılık Limited Şirketi’nin sunmuş olduğu konkordato projesinin müzakeresi amacıyla Alacaklılar Toplantısı 26/02/2020 Çarşamba günü saat 14:00’da şirket merkezi olan Balıkhisar Mah. 26. Sok. No: 14 Akyurt/Ankara adresinde gerçekleştirilecektir.

İİK m. 301 gereği toplantı tarihinden önceki yedi (7) gün içinde alacaklıların borçlu Şirketin merkez adresinde (Balıkhisar Mah. 26. Sok. No: 14 Akyurt/Ankara) mesai saatleri içerisinde belgeleri inceleme hakkı bulunmaktadır.

Toplantıya katılacak gerçek kişi alacaklıların kimliklerini (ve fotokopisini), tüzel kişi alacaklıların ise temsilcilerinin yetki belgesini (ve fotokopisini), eğer alacaklıyı temsilen oy kullanımı için üçüncü bir kişi katılacak ise bu kişiye “alacaklılar toplantısına katılma, sulh olma ve ibra etme” yetkilerinin de verildiğini gösterir noter huzurunda düzenlenen yetki belgesini, avukat aracılığıyla toplantıya katılım sağlanacak ise “sulh olma ve ibra etme” yetkisini de kapsayan vekaletnamenin onaylı suretini, toplantı esnasında yanında bulundurması gerekmektedir.

Alacak bir kambiyo senedine (poliçe/bono/çek) dayanıyor ise, senet hamilinin tespiti amacıyla, senedin aslı ile ön ve arka yüzünün fotokopisinin, eğer senet resmi makamlarda ise bu durumu belgeleyen resmi evrakın, toplantı esnasında alacaklının yanında bulundurulması gerekmektedir.

İİK m. 302/VII gereği, toplantıya katılamayacak olan alacaklılar, toplantı gününü takip eden yedi (7) gün içerisinde yazılı olarak da oylarını kullanabileceklerdir. Bu durumda alacaklıların oylarını hangi yönde kullandıklarını gösteren yazıyı mesai saatleri içerisinde Balıkhisar Mah. 26. Sok. No: 14 Akyurt/Ankara adresinde komiser huzurunda yukarıda belirtilen belgelerle birlikte ibraz etmeleri rica olunur.

İlan ve ihtar olunur.

KONKORDATO KOMİSERLERİ KURULU

KOMİSER KOMİSER KOMİSER
Doç.Dr. Kürşat GÖKTÜRK Metin ÖZER Zafer SÖNMEZ
Hukukçu Yeminli Mali Müşavir Makine Mühendisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR