İZMİR KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ

Personel giriş sınavı duyurusu

İZMİR KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERLİĞİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00788312
Şehir : İzmir / Konak
Yayınlandığı Gazeteler

EGE TELGRAF 15.04.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
SABAH 15.04.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
8
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
6 uzman personel, 1 destek personel ile 1 iç denetçi
Son başvuru Tarihi
:
04.05.2018 18:00

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcılığı Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği 9. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

İZMİR KALKINMA AJANSI 2018 YILI PERSONEL GİRİŞ SINAVI İLANI


İzmir’in kalkınmasına ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, yeniliğe ve gelişime açık, seyahat engeli olmayan, 6 uzman personel, 1 destek personel ile 1 iç denetçi istihdam edilecektir.
Başvuru Tarihi, Şekli ve Yeri:
Adayların, www.izka.org.tr internet sitesindeki ilanın tam metninde belirtilen başvuru belgelerini, resmi tatil günleri ve hafta sonları hariç, 16 Nisan-4 Mayıs 2018 tarihleri (saat 09:00-18:00) arasında İzmir Kalkınma Ajansı’na (Şehit Fethibey Cad. No:49/1 Birlik Plaza Kat:3 35210 Gümrük/İZMİR) elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
Sınava Giriş ve Sınav Şekli:
Yarışma sınavı, İzmir Kalkınma Ajansı’nda (Şehit Fethibey Cad. No:49/1 Birlik Plaza Kat:3 35210 Gümrük/İzmir) yapılacak ve 14 Mayıs 2018 tarihinde başlayacaktır. Genel Sekreterlik tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde sınava katılabilecekler ile sınav programı ve tarihleri 10 Mayıs 2018 tarihinde www.izka.org.tr adresinde ilan edilecektir. Yarışma sınavı sözlü sınav olarak yapılacaktır. Yapılacak değerlendirme sonucunda her pozisyon için alınması planlanan personel sayısının en fazla dört katına kadar aday yarışma sınavına çağırılacaktır.
Alınması planlanan personel için aranan tüm şartlar, başvuru için istenen belgeler, yarışma sınavının içeriği, yeri ve zamanı ile İş Talep Formu ve diğer hususların bulunduğu ilanın tam metni www.izka.org.tr internet sitesinden temin edilebilir.
Kamuoyuna ilanen duyurulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR