BEYKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Beykent Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi Alacak

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : YOK555272
Şehir : İstanbul
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Eleman Sayısı
:
6
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
20.11.2018
Başvuru Süresi
:
İlanın yayım tarihinden itibaren 15 gün.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği 4., 14. ve 17. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu" Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Fen – Edebiyat Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu bünyesine çeşitli alanlarda; 7 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Fakülte / Yüksekokul Bölüm / Program Öğretim Üyesi Alan Ek Açıklamalar
Fen - Edebiyat Fakültesi Tarih 1 Genel Türk Tarihi Doçent
Mütercim - Tercümanlık (İngilizce) 1 Mütercim - Tercümanlık (İngilizce), İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Dilbilim, Çeviri Bilim, İngilizce Öğretmenliği Doktor Öğretim Üyesi
Meslek Yüksekokulu Odyometri 1 Kulak Burun Boğaz Doktor Öğretim Üyesi
Dış Ticaret 1 Uluslararası Ticaret, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Finans Doktor Öğretim Üyesi
Patoloji Laboratuvar Teknikleri 1 Patoloji Doktor Öğretim Üyesi
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 1 Biyoloji, Tıbbi Biyoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Biyokimya Doktor Öğretim Üyesi
Lojistik 1 Lojistik Yönetimi, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık, Endüstri Mühendisliği, Üretim Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İşletme, İşletme Yönetimi Doktor Öğretim Üyesi

Duyurulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR