BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Öğretim üyeleri alınacaktır

BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00788419
Şehir : Bartın
Yayınlandığı Gazeteler

HÜRRİYET 19.04.2018
Gazetenin Diğer Arşiv İlanları
Gazetenin Sitesine Git
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Aranılan Nitelik ve Unvan
:
Dr.Öğr.Üyesi ve profesör

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 8. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
(Öğretim Üyesi Alım İlanı 2018-02)


Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile “Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi” hükümlerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır.
Profesör kadrosuna başvuracak adaylar Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracaklar ise ilgili Fakülte Dekanlıklarına müracaat edeceklerdir. Başvuru formlarına ve istenilen belgeler Personel Daire Başkanlığının web sayfasından ulaşılabilmektedir. (http://personel.bartin.edu.tr/)

GENEL AÇIKLAMALAR
1. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşımaları gerekmektedir.
2. Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinde belirtilen koşullara uyup uymadığı ilgili Komisyon tarafından inceleme sonucunda istenen şartları taşıdığı tespit edilen adayların başvuruları kabul edilecektir.
3. Adaylar ilana başvurularını ilanın yayınlandığı günden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde belirtilen birimlere yapacak ve evraklarını teslim edeceklerdir. Eksik belge ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
4. Adayların bütün yayın dosyalarında özgeçmiş ve yayın listesi ile öğrenim belgeleri bulunacaktır.
5. Herhangi bir kamu kurumunda çalışan, (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) kurumundan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. (Üniversitemiz personeli hariç)
Duyurulur.

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DRC. ADET İLAN ŞARTI
Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bilgi Yönetimi ve Teknolojisi Dr.Öğr.Üyesi 4 1 İlgili alanda doktora yapmış olmak.
Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Genetik Dr.Öğr.Üyesi 5 1 Biyoloji anabilim dalında doktora yapmış olmak. Sitogenetik, kromozom bantlama ve antioksidan konuları üzerine çalışmaları bulunmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Yazılımı Dr.Öğr.Üyesi 3 1 Enformatik alanında doktora yapmış olmak. Doğal dil işleme ve derin öğrenme konuları üzerine çalışmaları bulunmak.
Bartın Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Silvikültür Profesör 1 1 Orman Mühendisliği alanında doçentlik unvanı almış olmak. Gençleştirme, ağaçlandırma ve tohum bahçeleri konuları üzerine çalışmaları bulunmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR