ANKARA MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

(Düzeltme ilanı) Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğünden

ANKARA MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : DPB686145
Şehir : Ankara
İNSAN KAYNAKLARI İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Resmî Gazete Yayım Tarihi
:
11.09.2019

0 tarihli ve No:2009/15188 numaralı Bakanlar Kurulu Kararı ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik 9. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğünden


DÜZELTME İLANI


09 Eylül 2019 tarihli ve 30883 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan Sürekli İşçi Alım ilanında aşağıda yer alan düzeltmeler yapılmıştır:
05.09.2019 tarihli ve E.769 sayılı ilgi yazımız ile Rektörlüğümüz birimlerinde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı için yayımlanan ilanda, “BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ TEKNİSYENİ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR” başlıklı bölümde yer alan, “Öğretim Kurumlarının Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ile ilgili bölümlerinden mezun olmak” şartı kaldırılmıştır.
“İNŞAAT USTASI İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR” başlıklı bölümde yer alan başvuru koşullarından 18-35 yaş arasında olmak ifadesi 18-40 yaş arasında olmak şeklinde değiştirilmiştir.
“ISITMA VE HAVALANDIRMA CİHAZI OPERATÖRÜ İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR” başlıklı bölümde yer alan başvuru koşullarından 18-35 yaş arasında olmak ifadesi 18-40 yaş arasında olmak şeklinde değiştirilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR