TÜRKOĞLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Tapu iptali ve tescil davası tebliği

TÜRKOĞLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00900489
Şehir : Kahramanmaraş / Türkoğlu
Semt-Mahalle : UZUNSÖĞÜT MAH. / TÜRKOĞLU
Yayınlandığı Gazeteler

TÜRKOĞLU HABER 21.11.2018
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2016/8 Esas
Tebligat Muhatabı
:
Hak sahipleri ve 3. kişiler

4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu (Eşya Hukuku)nun 713, 1019. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C. TÜRKOĞLU ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ

Sayı :2016/8 Esas

Kahramanmaraş ili Türkoğlu ilçesi Uzunsöğüt mahallesi doğusunda; zeminde Süleyman Bozdoğan mirasçılarına ait yer, batısında; zeminde Yunus KARAKIZ'a ait yer, Kuzeyinde: zeminde Ahmet ABA'ya ait yer ve güneyinde ise zeminde kısmen İsmail AKKAYA'ya ait yer, kısmen Ali KANGAL'a ait yer, kısmen Ali PEKMEZ'e ait yer, kısmende Yunus KARAKIZ'a ait yer ile çevrili 8849.70 m2'lik yinedoğusunda; zeminde kısmen Uzunsöğüt mahallesi 107 ada 28 nolu parsel, kısmen Hüseyin PAKSOY'a ait yer ve kısmen de Şeref YILDIZ'a ait yer, Batısında; zeminde kısmen Selahattin AKKAYA'ya ait yer ve kısmen de Ahmet ARI'ya ait yer, Kuzeyinde: zeminde kısmen Ahmet ARI'ya ait yer kısmen Ali ARI'ya ait yer ve kısmen de Durdu ARI'ya ait yer ve Güneyinde ise Uzunsöğüt Mahallesi 107 ada 28,29,30,31,32 numaralı parseller bulunan 15771.91 m2 ile Kahramanmaraş ili Türkoğlu ilçesi Uzunsöğüt mahallesinde nüfusa kayıtlı İbrahim ve Emine'den olma 07/10/1975 Türkoğlu dlu. 5***********2 T.C. Kimlik nolu CELAL BAĞCI adına tescili istenilmektedir.

Bu yerle ilgisi ve alakası olanların hak iddia edenlerin bilumum evrak müsbitleri ile son ilan tarihinden itibaren 3 (üç)ay içerisinde mahkememize müracaatları ilanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR