ANTALYA DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

Denetimli serbestlik kararının ilanen tebliği

ANTALYA DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01028034
Şehir : Antalya / Muratpaşa
Yayınlandığı Gazeteler

AKŞAM 22.07.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Dosya Numarası
:
2019/2101 DS
Tebligat Muhatabı
:
AHMET KASIM SİNOV

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

T.C.
ADALET BAKANLIĞI
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı
Antalya Denetimli Serbestlik Müdürlüğü

Sayı : 2019/2101 DS

Şüpheli Ahmet Kasım SİNOV hakkında Antalya 26. Asliye Ceza Mahkemesinin 27/12/2018 tarihli ve 2018/913 sayılı kararıyla 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 191/3-4 fıkrası gereğince tedavi ve denetimli serbestlik tedbirine hükmedilmiştir.
Şüpheli Ahmet Kasım SİNOV bu ilan tarihinden itibaren; kararın infazı ve denetim için belirlenen kurallara, Denetimli serbestlik personelinin uyarı ve önerilerine, uymak ve katlanmak zorundadır. Şüphelinin herhangi bir sebeple yükümlülüğünü yerine getirmemesi halinde mazeretini aynı gün mümkün olmaması halinde en geç 3 (üç) gün içinde Denetimli Serbestlik Müdürlüğüne belgeleri ile birlikte bildirmek zorundadır. Şüpheli Ahmet Kasım SİNOV'un belirtilen yükümlülüklere uymaması denetimli serbestlik tedbirine ilişkin yükümlülük ihlali sayılır. Şüpheli herhangi bir sebeple yerleşim yeri adresini değiştirir ise yeni adresini derhal Müdürlüğümüze bildirmekle yükümlüdür, bildirmemesi halinde ilanen yapılan tebligat geçerli olacaktır. Hazırlanan programa ve denetimli serbestlik görevlilerinin bu kapsamdaki uyarı ve önerilerine uymaması hâlinde, şüpheli hakkında kamu davası açılacaktır.
Şüpheli Ahmet Kasım SİNOV'nın ( Kasım-Hense Oğlu Kamışlı /Suriye Doğumlu ) açık adresinin tespit edilmemesi ve mernis adresinin de olmamasından dolayı çağrı yazısının tebliğinin yapılamaması nedenleriyle; 7201 sayılı Tebligat Kanunun 28 ve devamı maddeleri gereğince ilanen tebligat yapılmasına karar verilmiş olmakla, iş bu ilan metninin, ilan tarihinden itibaren 15 gün sonra tebliğ edilmiş sayılacağının ve tebliğ tarihinden itibaren 10 gün içerisinde şüpheli Ahmet Kasım SİNOV'nın ilan edilen bu çağrı bildirimine istinaden resimli kimliği ile birlikte Müdürlüğümüze başvurması gerektiği ilan olunur.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR