MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Manavgat Belediyesi'ne ait taşınmazların kamulaştırma dava tebliği

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01068677
Şehir : Antalya / Manavgat
Yayınlandığı Gazeteler

SABAH 21.10.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Kamuoyu

Adalet Bakanlığı Tebligat Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmelik 49. maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN KAMULAŞTIRMA İLANI

Belediye Encümeni’ nin 15.12.2009 tarih ve 116 sayılı, 13.09.2017 tarih ve 1253 sayılı kararları ile Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Mahallesi 598 ada 1 parsel ve 595 ada 1 parsel sayılı taşınmazların kamulaştırma kararları alınmıştır.
Söz konusu Çolaklı Mahallesi 598 ada 1 parsel toplam 2353 m2 olup, Osman Oğlu İbrahim DUYAN varislerinden Gökçen DUYAN , Ali Kızı Ayşe YILMAZ, Mustafa Kızı Ayşe KURT, Osman Kızı Hatice DUYAN varislerinden Nazmiye DUYAN, Eylül DUYAN ve Gülsüm DUYAN kayıtlı hissedarlardır. Çolaklı Mahallesi 595 ada 1 parsel toplam 4398 m2 olup, Halil kızı Şerife DAL hissedardır.
Adı geçen hissedarların adreslerinin bulunamaması ve adres kayıt sisteminde de yerleşim yeri adreslerinin tespit edilememesi üzerine tebligata elverişli herhangi bir adresin tespit edilememesinden dolayı adreslerinin meçhul kalması nedeniyle tebligat kanunu hükümleri dahilinde kamulaştırma kararının gazete ile ilanen tebliği gerekmektedir.
Buna göre Antalya ili, Manavgat ilçesi, Çolaklı Mahallesi 598 ada 1 parsel ve 595 ada 1 parsel Manavgat Belediye Başkanlığınca 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun (4650 sayılı Kanun'un 3. maddesi ile değişik) 8. maddesine göre anlaşarak ve pazarlık yolu ile kamulaştırılacağından , yukarıda adı geçen hissedarların 15 gün içinde uzlaşma görüşmesi yapılmak üzere Manavgat Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.
Aksi takdirde 2942 sayılı Kamulaştırma Kanunu'nun 10. maddesine göre işlem yapılacağı hususu,
İlanen tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR