GAZİOSMANPAŞA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ

Mülkiyet hakkının tespitine ilişkin ilanen tebliğ

GAZİOSMANPAŞA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN01120433
Şehir : İstanbul / Gaziosmanpaşa
Yayınlandığı Gazeteler

YENİ MESAJ 24.01.2020
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
Gazetenin Sitesine Git
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Muhtesat sahipleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü) Kadastro İlanları Hakkında Yönetmelik (3) (4). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

GAZİOSMANPAŞA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN İLANEN DUYURULUR

Gaziosmanpaşa İlçesi KARLITEPE Mahallesi 1641 ada 8 sayılı taşınmazın beyanlar hanesinde bulunan “258 nolu Bina ZELİHA TOPÇU'ya aittir, 87 nolu BİNA ŞÜKRÜ AKKAYA’ya aittir ve 262 Nolu Bina necip aksoy ‘a aittir” muhtesatının zeminde olmadığı Gaziosmanpaşa Kadastro Müdürlüğü’nün 18/12/2019 tarih E.4795392 sayılı yazısı ve eki 2019/2339 numaralı Tescil Bildirimi (Beyanname) ile belgelendiğinden, ilçemiz KARLITEPE Mahallesi 1641 ada 8 sayılı taşınmazın beyanlar hanesinde bulunan “258 nolu Bina ZELİHA TOPÇU'ya aittir, 87 nolu BİNA ŞÜKRÜ AKKAYA’ya aittir ve 262 Nolu Bina necip aksoy ‘a aittir”muhtesatı Türk Medeni Kanununun 1026. Maddesi gereği iş bu ilanın yayım tarihinden sonra terkin edilecek olup ilgilisinin bu işlemin kendisine tebliğ tarihinden başlayarak otuz gün içinde terkine dava açma hakkı bulunduğu hususu kayıtlarımızdan adres/mirasçısı tesbit edilemeyen muhtesat sahiplerine Türk Medeni Kanununun 1019. Maddesi gereği tebliğ olunur.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR