TÜMSİAD ERZURUM ŞUBE BAŞKANLIĞI

TÜMSİAD Erzurum Şb. Olağan Genel Kurul çağrısı

TÜMSİAD ERZURUM ŞUBE BAŞKANLIĞI

Kurumun/Kuruluşun Aktif İlanları // Kurumun/Kuruluşun Arşiv İlanları // Kurumun/Kuruluşun Tüm İlanları
Künye ve Kayıt Bilgileri İlanın Kanuni Dayanağı
BİK İlan No : ILN00928373
Şehir : Erzurum
Yayınlandığı Gazeteler

PUSULA 11.01.2019
Gazetenin Diğer Aktif İlanları
TEBLİGAT İLANI ÖZET BİLGİLERİ
Tebligat Muhatabı
:
Tüm üyeler
Toplantı Tarihi
:
29.01.2019 18:00

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik (8) (11). maddesi hükmü mucibince yayınlanmıştır.

BASIN İLAN KURUMU Mevzuatına Git »

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER TAKİP ET Yazdır
İlan Metni

TÜMSİAD ERZURUM ŞUBE BAŞKANLIĞI


Tüm Sanayici İş Adamları Derneği Erzurum Şubesi'nin 29.01.2019 tarihin de yapılacak olan Olağan Genel Kurul toplantısının üyelerine duyurulması amacı ile ekteki metnin yerel gazete de yayınlanması hususunu,
Bilgilerinize arz ederim.10.01.2019
Cafer BURUCU TÜMSİAD Şube Başkanı

TÜMSİAD ERZURUM ŞUBESİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
29.01.2019 tarihin de Salı günü saat 18:00 da dernek binasında olağan genel kurul toplantısı gündeme uygun yapılması çoğunluk sağlanamadığı durum da bir hafta sonra aynı yer ve saate aynı gündem gereği toplanılmasına üyelere gazete ilanı yapılarak duyurulmasına karar verilmiştir.
GÜNDEM : Açılış ve yoklama , Divan kurulunun seçimi, saygı duruşu ve istiklal marşı, yönetim kurulu başkanının konuşması yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması, denetim kurulu rapolarının okunması ve rapoların ayrı ayrı ibra edilmesi .Dernek üyelerinin organlarının asıl ve yedek »denetim kurulu asıl ve yedek üyelerinin seçimi dilek ve temenniler ve kapanış.

Not
İlgili kanuni dayanağı mucibince gazete yayım yükümlülüğü yerine getirilmek suretiyle aleniyet kazanmış olan işbu resmi ilanın elektronik ortamda duyurulan metni içerisinde yer alan gerçek kişilere ilişkin özel bilgiler ilgili kişilerin haklarına halel gelmemesi adına, kişisel verilerin korunmasının temini için gizlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK İLANLAR