Yazdır

T.C.

KOCAELİ 8. İCRA DAİRESİ
2018/2525 TLMT.

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:Artırmaya iştirak edecek olanların tahmini değerinin %20 si kadar nakit veya milli bir bankanın teminat mektubunu tevdi etmeleri,
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadansonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.', İhale damga harcının , teslim ve muayne masraflarının alıcıya ait olacağı ve alıcınıntramer kayıtlarını kabul etmiş sayılacağının bilinmesi ile satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 16/10/2019 günü, saat 11:50 - 11:55 arası.
2.İhale Tarihi : 01/11/2019 günü, saat 11:50 - 11:55 arası.
İhale Yeri : 2 Nolu Mezat Salonu - Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:59 İç Kapı No:Z 01 (Giriş Gülvatan Sok. İçerisindendir.) MERKEZ / KOCAELİ
Not: Aracın satış saatinde satış yerinde hazır edilmesi için Yed-i Emine muhtıra çıkartılmıştır.Araç: Sanayi Mah. Kumru sokak n: 7 İzmitadresi İZMİT YEDİEMİN otoparkında muhafaza altındadır.

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 78.000,00 1 %18 34ADL368 Plakalı , 2017 Model , RENAULT Marka , K9KD609R043262 Motor No'lu , VF15RTL0E58877432 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Beyaz , Mahallinde Yapılan Inceleme: VF15RTL0E58877432şasi numaralıaracın İzmitOtoparkında yapılan incelemede :aracın otoparkta anahtar vetescil belgesinin olmadığıgörülmüştür. Aracın motor numarası trafik şubeden alınantescil belgesinden tespit edilmiş olupşasi numarasının araç üzerinden görülmüştür. Araç çaliştırılamamış , Aracın km si tespit edilememiş,yürüyen aksamının kontrolü yapılamamıştır. Yapılan fiziki incelemesinde aracın ;otomatik şanzumanlı ,koltuklarının kumaş döşemeve bakımlı olduğu, klima ve radyo sistemi bulunduğu görülmüştür. Aracın boyasında ufak çizikler olduğu , görülmüştür.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.